.
Saturday , July 20 2019
Home / SHOWBIZ / Adelina ‘reklamon’ jetën super-luksoze, por ky detaj mori vëmendjen e të gjithëve

Adelina ‘reklamon’ jetën super-luksoze, por ky detaj mori vëmendjen e të gjithëve

Adelina ‘reklamon’ jetën super-luksoze, por ky detaj mori vëmendjen e të gjithëve

Adelina Tahiri është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia dhe që mori vëmendjen e publikut që në daljen e parë në skenë.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, përcjell ORAinfo.

Adelina nuk heziton të jetë shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku edhe posedon me mijëra ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë me burrin e saj, e ajo që merr gjithë vëmendjen janë orat e shtrenjta e saj edhe e burrit./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com April 16, 2019 10:39 am ne link https://kosovatoday.com/?p=441692
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Adelina ‘reklamon’ jetën super-luksoze, por ky detaj mori vëmendjen e të gjithëve Adelina ‘reklamon’ jetën super-luksoze, por ky detaj mori vëmendjen e të gjithëveRating: 4.8