.
Tuesday , July 16 2019
Home / SHOWBIZ / Afërdita e vajza e saj mbulohen me ‘xixa’, kaq bukur po duken nënë e bijë

Afërdita e vajza e saj mbulohen me ‘xixa’, kaq bukur po duken nënë e bijë

Afërdita e vajza e saj mbulohen me ‘xixa’, kaq bukur po duken nënë e bijë

Afërdita Demaku është këngëtarja shumë e pëlqyer kosovare.

Ajo është një ndër këngëtaret më të njohura të muzikës popullore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e komentuar edhe për jetën e saj private si dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me vajzën e saj dhe po duken tejet bukur./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com July 11, 2019 3:51 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=454962
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Afërdita e vajza e saj mbulohen me ‘xixa’, kaq bukur po duken nënë e bijë Afërdita e vajza e saj mbulohen me ‘xixa’, kaq bukur po duken nënë e bijëRating: 4.8