Home / SHOWBIZ / Afrona në darë romantike me Bleron, ajo zbukurohet si kurrë më parë

Afrona në darë romantike me Bleron, ajo zbukurohet si kurrë më parë

Afrona në darë romantike me Bleron, ajo zbukurohet si kurrë më parë

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Blero dhe Afrona po vazhdojnë të jenë një ndër çiftet më të përfolura dhe më të pëlqyera nga publiku.

Ata janë lidhur pesë vite më parë dhe që nga atëherë janë shumë të komentuar, përcjell ORAinfo.

Që të dy janë tejet aktivë në rrjete sociale dhe pothuajse çdo ditë postojnë foto nga jeta e tyre.

E sonte, ata duket se kanë dalë në mbrëmje, e pamja e Afronës merr gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 13, 2019 10:50 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=424433
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Afrona në darë romantike me Bleron, ajo zbukurohet si kurrë më parë Afrona në darë romantike me Bleron, ajo zbukurohet si kurrë më parëRating: 4.8