Home / SHOWBIZ / Agnesa publikon fotot nga festa e ditëlindjes, torta e saj interesante merr gjithë vëmendjen

Agnesa publikon fotot nga festa e ditëlindjes, torta e saj interesante merr gjithë vëmendjen

Agnesa publikon fotot nga festa e ditëlindjes, torta e saj interesante merr gjithë vëmendjen

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Agnesa Vuthaj është emri i modeles më të njohur dhe më të suksesshme shqiptare.

Që kur u zgjodh Miss Albania 2004, Agnesa u bë një ndër më të pëlqyerat e publikut, përcjell ORAinfo.

Tani, Agnesa ka hapur një markë të veshmbathjeve për femra e që e ka quajtur ‘Agnesa Vuthaj’.

Para dy ditësh, ajo festoi ditëlindjen e 33-të dhe sot, Agnesa ka postuar foto nga festa madhështore, mirpëo ajo që merr gjithë vëmendjen është torta me emrin ‘Agnesa’./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 13, 2019 12:01 am ne link https://kosovatoday.com/?p=423889
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Agnesa publikon fotot nga festa e ditëlindjes, torta e saj interesante merr gjithë vëmendjen Agnesa publikon fotot nga festa e ditëlindjes, torta e saj interesante merr gjithë vëmendjenRating: 4.8