Home / SHOWBIZ / Almeda Abazi tregon barkun e rrumbullakosur, tregon kur lind bebi (Foto)

Almeda Abazi tregon barkun e rrumbullakosur, tregon kur lind bebi (Foto)

Almeda Abazi tregon barkun e rrumbullakosur, tregon kur lind bebi (Foto)

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Ish-Miss Shqipëria, Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj, aktori i famshëm turk Tolgahan Sayisman së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë.

Bukuroshja shqiptare gjatë këtyre muajve ka ndarë detaje nga më të ndryshmet lidhur me muajt e pritjes. Nga ushqimet e preferuara, emrin e bebit, kilet e marra gjatë shtatzënisë dhe si e ka pritur lajmin e bukur.

Tashmë ajo ka ndarë në rrjetet sociale një foto ku tregon se sa i është rritur barku. Almeda në postimin pasues ka treguar se tashmë ka hyrë në javën e 32 të. Almeda tashmë është në muajin e 8 dhe pak kohë dhe ajo do të bëhet nënë.


Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com March 14, 2019 2:15 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=437465
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Almeda Abazi tregon barkun e rrumbullakosur, tregon kur lind bebi (Foto) Almeda Abazi tregon barkun e rrumbullakosur, tregon kur lind bebi (Foto)Rating: 4.8