Home / SHOWBIZ / Almeda feston ditëlindjen, ‘Çënari’ ia bën një dedikim në gjuhën shqipe

Almeda feston ditëlindjen, ‘Çënari’ ia bën një dedikim në gjuhën shqipe

Almeda feston ditëlindjen, ‘Çënari’ ia bën një dedikim në gjuhën shqipe

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

U bë e njohur kur u shpall Miss Albania, tani Almeda Abazi është një ndër më të pëlqyerat e publikut.

Duket qenë e tillë edhe jeta e saj private është shumë e përfolur në media e në publik, përcjell ORAinfo.

Ajo u martua me aktorin e njohur turk Tolgahan Saisman dhe tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

Sot, ajo feston ditëlindjen dhe përvjetorin e martesës, e burri i saj ka postuar një foto me të cilën e uron atë dhe ajo çka merr gjithë vëmendjen është se ai ia ka shprehur dashurinë në gjuhën shqipe./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 13, 2019 6:40 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=424314
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Almeda feston ditëlindjen, ‘Çënari’ ia bën një dedikim në gjuhën shqipe Almeda feston ditëlindjen, ‘Çënari’ ia bën një dedikim në gjuhën shqipeRating: 4.8