Home / SHOWBIZ / Ariana bëhet gati për të dalë, veshja e saj ngjyra-ngjyra merr gjithë vëmendjen

Ariana bëhet gati për të dalë, veshja e saj ngjyra-ngjyra merr gjithë vëmendjen

Ariana bëhet gati për të dalë, veshja e saj ngjyra-ngjyra merr gjithë vëmendjen

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Ariana Fejzullahu ndonëse u bë e njohur për publikun si gruaja e Ermal Fejzullahut, ajo tani famën e madhe po e arrin vetë me pamjen e saj.

Ajo njihet me veshjen e saj plot stil dhe gjithmonë elegante, përcjell ORAinfo.

Edhe pse është nënë e tre fëmijëve dhe është e përkushtuar shumë në familjen e saj duket se gjen kohë edhe për rrjete sociale, në të cilat është jo pak aktive.

E sot ajo ka publikuar një foto ku duket që është bërë gati për të dal, e gjithë vëmendjen merr veshja e saj ngjyra-ngjyra. /ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 13, 2019 5:31 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=424264
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Ariana bëhet gati për të dalë, veshja e saj ngjyra-ngjyra merr gjithë vëmendjen Ariana bëhet gati për të dalë, veshja e saj ngjyra-ngjyra merr gjithë vëmendjenRating: 4.8