Home / SHOWBIZ / Ariana vesh fustan të shkurtë, i vë në pah këmbët e “nxira”

Ariana vesh fustan të shkurtë, i vë në pah këmbët e “nxira”

Ariana vesh fustan të shkurtë, i vë në pah këmbët e “nxira”

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Sa herë që bëhet fjalë për stilin dhe trendin në modë, nuk ka si mos të hyjë në këtë listë edhe blogerja e njohr, Ariana Fejzullahu.

Ajo është tejet e përfolur, e cila tërheq gjithmonë vëmendje në rrjetet sociale, ku edhe imazhet e saj marrin pëlqime dhe komente të ndryshme, shkruan Kosovarja.

Këtë herë po që ka goditur me paraqitjen e fundit, teksa mbante të veshur një fustan të shkurtër, duke shijuar rrezet e diellit dhe plazhën.

Siç kujtojmë, ajo së bashku me Ermalin dhe fëmijët po shijojnë ditët më të mira në Dubai.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com January 26, 2019 5:10 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=412195
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Ariana vesh fustan të shkurtë, i vë në pah këmbët e “nxira” Ariana vesh fustan të shkurtë, i vë në pah këmbët e “nxira”Rating: 4.8