Home / SHOWBIZ / Arta Bajrami i bën dedikim emocionues babait të saj (Foto)

Arta Bajrami i bën dedikim emocionues babait të saj (Foto)

Arta Bajrami i bën dedikim emocionues babait të saj (Foto)

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Arta Bajrami ka shkruar disa fjalë prekëse për babain e saj.

Arta Bajrami ka postuar një fotografi, në të cilën ka bërë bashkë një imazh të saj me veshje kombëtare dhe një të babait të saj me po të njëjtën veshje, pra atë kombëtare.

Në këtë foto, ajo ka shkruar fjalë emocionuese kushtuar babait të ndjerë, të cilit i dedikon shumë herë mesazhe të tilla.

“Një zemër, një shpirt, një dashuri, një zë”, ka qenë mbishkrimi që Arta ia kishte lënë fotos.

Arta Bajrami i bën dedikim emocionues babait të saj

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com January 14, 2019 10:50 am ne link https://kosovatoday.com/?p=404254
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Arta Bajrami i bën dedikim emocionues babait të saj (Foto) Arta Bajrami i bën dedikim emocionues babait të saj (Foto)Rating: 4.8