Home / SHOWBIZ / Artisti Afrim Ismaili me në fund ja vendos plisin Khabib Nurmagomedovit !

Artisti Afrim Ismaili me në fund ja vendos plisin Khabib Nurmagomedovit !

Artisti Afrim Ismaili me në fund ja vendos plisin Khabib Nurmagomedovit !

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Artisti Afrim Ismaili me në fund ja vendos plisin Khabib Nurmagomedovit ! Në prag të Lojrave Evropiane në Minsk të Bjelorusisë, shumica e sportistëve janë duke përfunduar përgatitjet për eventin e madh evropiane. Në mesin e tyre është edhe Artisti Afrim Ismaili qe i afiksionuar per ketij sporti ka takuar Khabib dhe i ka dhuruar një plis dhe librin autobiografik të Shaban Tërstenës. Foton e përbashkët u shërnda në rrjetet sociale. Një foto që ska nevojë për ta përshkruar më shumë respektin ndaj shqiptarëve.

Pasi postoj foton ne facebook dhe shumica nga shoqeria e tije e komentojne kete foto gje qe ja arriti qe te ja vendos pliskin Shqiptar Khabib.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com June 12, 2019 10:13 am ne link https://kosovatoday.com/?p=451377
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Artisti Afrim Ismaili me në fund ja vendos plisin Khabib Nurmagomedovit ! Artisti Afrim Ismaili me në fund ja vendos plisin Khabib Nurmagomedovit !Rating: 4.8