Home / SHOWBIZ / Bashkëpunim i ri në horizont? Tayna dhe Noizy do të bëjnë hitin e 2019
Vitin e kaluar, në 18 dhjetor Tayna publikoi bashkëpunimin e saj me Ledri Vulën ndërkohë që mund të jetë duke u përgatitur për një tjetër projekt me një nga reperët e njohur shqiptar. Dy reperët më të suksesshëm të momentit, Noizy dhe Tayna duket se po mendojnë për një bashkëpunim. Ishte faqja e Instagram-it, “Hip Hop Shqip”, e cila njofton për lajmin duke shkruar: “Tayna ka folur me Noizy-n për një bashkëpunim. Ka shumë shanse të ndodhë shumë shpejt!”. Sipas njoftimit duket se ka qenë Tayna ajo që ka kërkuar të bashkojë forcat me reperin nga Shqipëria. Ndërsa lajmi ende nuk është konfirmuar, duket se ka entuziazmuar shumë fansat e këngëtarëve. The post Bashkëpunim i ri në horizont? Tayna dhe Noizy do të bëjnë hitin e 2019 appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Bashkëpunim i ri në horizont? Tayna dhe Noizy do të bëjnë hitin e 2019

Bashkëpunim i ri në horizont? Tayna dhe Noizy do të bëjnë hitin e 2019

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Vitin e kaluar, në 18 dhjetor Tayna publikoi bashkëpunimin e saj me Ledri Vulën ndërkohë që mund të jetë duke u përgatitur për një tjetër projekt me një nga reperët e njohur shqiptar. Dy reperët më të suksesshëm të momentit, Noizy dhe Tayna duket se po mendojnë për një bashkëpunim.

Ishte faqja e Instagram-it, “Hip Hop Shqip”, e cila njofton për lajmin duke shkruar: “Tayna ka folur me Noizy-n për një bashkëpunim. Ka shumë shanse të ndodhë shumë shpejt!”. Sipas njoftimit duket se ka qenë Tayna ajo që ka kërkuar të bashkojë forcat me reperin nga Shqipëria. Ndërsa lajmi ende nuk është konfirmuar, duket se ka entuziazmuar shumë fansat e këngëtarëve.

The post Bashkëpunim i ri në horizont? Tayna dhe Noizy do të bëjnë hitin e 2019 appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com January 19, 2019 10:00 am ne link https://kosovatoday.com/?p=407095
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Bashkëpunim i ri në horizont? Tayna dhe Noizy do të bëjnë hitin e 2019 Bashkëpunim i ri në horizont? Tayna dhe Noizy do të bëjnë hitin e 2019Rating: 4.8