.
Friday , July 19 2019
Home / SHOWBIZ / Befason me veshjen, në këtë gjendje ka shkuar Njomza në punë

Befason me veshjen, në këtë gjendje ka shkuar Njomza në punë

Befason me veshjen, në këtë gjendje ka shkuar Njomza në punë

Njomza Martinaj po vazhdon të jetë shumë e përfolur në publik e në media.

Ajo u bë fillimisht e njohur si vajza e madhe e Shyhrete Behlulit dhe më vonë si grimere shumë profesioniste, shkruan ORAinfo.

Njomza nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto nga vendi i punës, ku duket me një stil mjaftë interesant të veshjes./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com May 17, 2019 8:04 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=447120
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Befason me veshjen, në këtë gjendje ka shkuar Njomza në punë Befason me veshjen, në këtë gjendje ka shkuar Njomza në punëRating: 4.8