Home / SHOWBIZ / Befason Mimoza Shkodra, shfaqet e veshur si një adoleshente

Befason Mimoza Shkodra, shfaqet e veshur si një adoleshente

Befason Mimoza Shkodra, shfaqet e veshur si një adoleshente

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Mimoza Shkodra është njëra ndër këngëtaret me të dashura për publikun shqiptarë.

Ajo u bë e njohur në publik që në daljen e parë dhe që nga fillimi ishte shumë e përfolur në publik sidomos për jetën private, përcjell ORAinfo.

Mimoza ishte e fejuar për pak muaj me këngëtarin nga Shqipëria, Seldi.

E pas ndarjes, Mimoza iu kthye profesionit të saj dhe pati paraqitje gjithmonë e më tërheqëse.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku është shfaqur në stilin e një adoleshentes.

E veshur me gjinëse dhe nje bluzë pink dhe me rrolera, Mimoza po duket si një 16 vjeçare. /ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com May 20, 2019 12:08 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=447509
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Befason Mimoza Shkodra, shfaqet e veshur si një adoleshente Befason Mimoza Shkodra, shfaqet e veshur si një adoleshenteRating: 4.8