Home / SHOWBIZ / Besa Morina publikoi këngën e re, ‘A jena na’

Besa Morina publikoi këngën e re, ‘A jena na’

Besa Morina publikoi këngën e re, ‘A jena na’

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Këngëtarja e njohur, Besa Morina, dje publikoi këngën e saj të re të quajtur ‘A jena na’.

Kënga është mjaft ritmike dhe në stil më të veçantë.

Dëshira e artistes për t’u shprehur përmes performancës është padyshim ajo që i grish të gjithë krijuesit.

E gjithë kjo energji e Besës vjen si një kërkim për të gjetur tek vetja ndjenjën, dëshirën, e mbi të gjitha për të përcjellë tek të tjerët atë që fle në shpirtin e saj, muzikën.

Kësisoj, ajo është munduar të tejçojë tek dashamirët e muzikës gjithmonë mesazhe të forta për ndjenjën më sublime, por edhe motive tjera të rëndësishme.

Këngëtarja ka bashkëpunuar me kompozitorin Cekic Beatz dhe tekstshkruesin Gent Fatali, ndërsa për xhirimet e realizuara në Shqipëri është përkujdesur Produksioni Ego Films.

“A jena na”, është pritur mirë nga publiku që në orët e para të publikimit.

Ashtu siç ka deklaruar edhe ajo vetë, ky vit do të jetë plot me angazhime për këngëtaren.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 13, 2019 11:31 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=424463
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Besa Morina publikoi këngën e re, ‘A jena na’ Besa Morina publikoi këngën e re, ‘A jena na’Rating: 4.8