Home / SHOWBIZ / Biznese të fuqishme dhe dy djem nga martesa e parë/ Kush është bashkëshorti i Valbona Selimllarit

Biznese të fuqishme dhe dy djem nga martesa e parë/ Kush është bashkëshorti i Valbona Selimllarit

Biznese të fuqishme dhe dy djem nga martesa e parë/ Kush është bashkëshorti i Valbona Selimllarit

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Valbona Selimllari ka preferuar që jetën e saj private ta mbajë gjithnjë larg mediave. Vetëm pak vite më parë ish-missi i parë shqiptarë pranoi publikisht që ishte nënë e tre fëmijëve. E megjithatë gijthnjë ka munguar një foto e saj me bashkëshortin. Ka qenë djali i saj që kohë më parë ka publikuar një foto me babain. Duket se kjo shkrepje i ka publikuar syrit të publikut.

Bashkëshorti i Valbonës është një ndër biznesmenët më të famshëm në vendin tonë. Pronar i disa bizneseve dhe i një qëndre tregtare. Edhe pse një emër i lakuar në Tiranë dhe jo vetëm, ai ka preferuar të qëndrojë në hije për sa i përket mediave. Bëhet me dije se biznesmeni ka dhe dy djem nga martesa e tij e mëparshme. Çifti kanë një marrëdhënie të gjatë së bashku si dhe janë prindër të tre fëmijëve, Deni, Kejni dhe Vivien.

The post Biznese të fuqishme dhe dy djem nga martesa e parë/ Kush është bashkëshorti i Valbona Selimllarit appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 12, 2019 3:40 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=423500
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Biznese të fuqishme dhe dy djem nga martesa e parë/ Kush është bashkëshorti i Valbona Selimllarit Biznese të fuqishme dhe dy djem nga martesa e parë/ Kush është bashkëshorti i Valbona SelimllaritRating: 4.8