.
Saturday , July 20 2019
Home / SHOWBIZ / Blero ka dalë me Tarën sot, por zbulon diçka që nuk e keni ditur më parë

Blero ka dalë me Tarën sot, por zbulon diçka që nuk e keni ditur më parë

Blero ka dalë me Tarën sot, por zbulon diçka që nuk e keni ditur më parë

Blero është këngëtari kosovar që u bë i njohur për publikun që në daljën e parë në skenë.

Ai përveç me muzikën e tij komentohet shumë për jetën private, përcjell ORAinfo.

Blero është shumë aktiv në rrjete sociale dhe nuk mungon me postime nga jeta e tij private dhe profesionale.

Ai sot ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë me vajzën e tij, Tarën, e ajo që merr gjithë vëmendjen është ngjajshmëria që ka vajza e tij me të./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com April 16, 2019 10:35 am ne link https://kosovatoday.com/?p=441667
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Blero ka dalë me Tarën sot, por zbulon diçka që nuk e keni ditur më parë Blero ka dalë me Tarën sot, por zbulon diçka që nuk e keni ditur më parëRating: 4.8