.
Friday , July 19 2019
Home / SHOWBIZ / Blero me motrën e tij, kaq bukur po duken vëlla e motër

Blero me motrën e tij, kaq bukur po duken vëlla e motër

Blero me motrën e tij, kaq bukur po duken vëlla e motër

Afrona Dika është emri i modeles që në publikun shqiptar u bë shumë e njohur pasi u lidh me këngëtarin e njohur, Blero.

Ata janë lidhur që pesë vite dhe që nga atëherë janë shumë të përfolur në publik e në media, shkruan ORAinfo.

Afrona është shumë aktive në rrjete sociale me postime të ndryshme.

E motra e tij ka publikuar sot një pamje më të, ku të dy po duken mjaftë mirë./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com May 16, 2019 4:34 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=446885
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Blero me motrën e tij, kaq bukur po duken vëlla e motër Blero me motrën e tij, kaq bukur po duken vëlla e motërRating: 4.8