Home / SHOWBIZ / Bomba amerikane “çmendet” pas Cristiano Ronaldos

Bomba amerikane “çmendet” pas Cristiano Ronaldos

Bomba amerikane “çmendet” pas Cristiano Ronaldos

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Zhoselin Kano, modelja amerikane me më shumë se 11 milionë ndjekës në “Instagram” ka zbuluar preferencat e saj për sa i përket futbollit.

Ajo ka rrëfyer se është një fanse e çmendur e Cristiano Ronaldos, madje deklaron se kalon orë të tëra duke ndjekur videot e yllit portugez.

Duke qenë se nga ky sezon sulmuesi u transferua në Itali, ajo tashmë është një fanse më shumë në radhët e kampionëve të Juventusit.

Sigurisht, nëse Gerogina merr vesh se modelja çmendet pas Ronaldos, nuk ka për t’i ardhur dhe aq mirë. Fotot flasin më shumë se fjalë.

Seksbomba amerikane “çmendet” pas Cristiano Ronaldos

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 14, 2019 10:48 am ne link https://kosovatoday.com/?p=424732
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Bomba amerikane “çmendet” pas Cristiano Ronaldos Bomba amerikane “çmendet” pas Cristiano RonaldosRating: 4.8