Home / SHOWBIZ / Brenda ditëlindjes së djalit të Majkut

Brenda ditëlindjes së djalit të Majkut

Brenda ditëlindjes së djalit të Majkut

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Djali i reperit Majk, dje ka festuar ditëlindjen.

Roani i vogël që tashmë është fytyrë e njohur për audiencën ka mbushur dy vjet.

Në këtë ditë të veçantë, nuk ka munguar festa dhe argëtimi. Duket se vogëlushi e ka shijuar tej mase këtë ditë.

Por, nuk ka munguar as urimi emocional i reperit për të birin, i cili ka bërë një kolazh fotografish me të, teksa ka shkruar: Qdo sen qe ko me arrit ne jet , ko me bo veq me te pa ty te lumtur , ti je mishi jem, ti je gjaku jem, ti je krijesa ma e Bukur… urime ditelindja e 2 e babit God bless u.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com May 20, 2019 12:07 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=447504
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Brenda ditëlindjes së djalit të Majkut Brenda ditëlindjes së djalit të MajkutRating: 4.8