Home / SHOWBIZ / Burri në kërkim, Suada Sherifi mbyll Instagramin/ A e “kryqëzuan” ndjekësit?

Burri në kërkim, Suada Sherifi mbyll Instagramin/ A e “kryqëzuan” ndjekësit?

Burri në kërkim, Suada Sherifi mbyll Instagramin/ A e “kryqëzuan” ndjekësit?

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Suada Sherifi mbetet ndër femrat e preferuara të televizioneve shqiptare. Gjithçka duket se po shkonte perfekt edhe në jetën private. Ku pas bashkëjetesës me partnerin, hapja e biznesit të ri, bukuroshja u bë dhe nënë e një vajze. Por pasi emri i bashkëshortit të saj u përfshi në ngjarjen e 4 tetorit në ish-Bllok dhe policia e shpalli në kërkim Eldi Dizdarit, jeta e Suadës u trondit.

Edhe pse ditët e para vijuan krejt normalisht për të, duket se gjërat kanë ndryshuar. Suada ka vendosur të mbyllë rrjetet sociale. Nëse bëni një kërkim në Instagram, do të shihni se bukuroshja e ka ç’aktivizuar llogarinë e saj. Pas ngjarjes ku ishte i përfshirë bashkëshorti komentet në rrjetet e saj sociale nuk kishin të ndalur. Të shumtë ishin ata që e sulmuan pikërisht nga përfshirja e Eldit në ngjarje. E pas disa rasteve që ajo i është përgjigjur duke mbrojtur familjen, duket se është lodhur dhe ka vendosur të largohet nga bota virtuale.

The post Burri në kërkim, Suada Sherifi mbyll Instagramin/ A e “kryqëzuan” ndjekësit? appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 13, 2019 5:59 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=424279
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Burri në kërkim, Suada Sherifi mbyll Instagramin/ A e “kryqëzuan” ndjekësit? Burri në kërkim, Suada Sherifi mbyll Instagramin/ A e “kryqëzuan” ndjekësit?Rating: 4.8