.
Friday , July 19 2019
Home / SHOWBIZ / Çka po ndodh me Engjin? Do të befasoheni si po duket sot

Çka po ndodh me Engjin? Do të befasoheni si po duket sot

Çka po ndodh me Engjin? Do të befasoheni si po duket sot

Engjëllusha Salihu po vazhdon të jetë një ndër emrat më të përfolur.

Vajza e Shyhrete Behlulit tani është një prej këngëtareve më të pëlqyera të muzikës popullore, përcjell ORAinfo.

Krahas angazhimeve, ajo është tejet aktive edhe në rrjete sociale ku po ka me mijëra ndjekës që e ndjekin.

Sot, Engji ka publikuar një foto ku shihet se është lodhur shumë dhe ndryshe nga si jemi mësuar ta shohim./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com May 17, 2019 8:14 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=447196
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Çka po ndodh me Engjin? Do të befasoheni si po duket sot Çka po ndodh me Engjin? Do të befasoheni si po duket sotRating: 4.8