.
Friday , July 19 2019
Home / SHOWBIZ / Dani ia kthen këngën Irkenc Hykës (Video)

Dani ia kthen këngën Irkenc Hykës (Video)

Dani ia kthen këngën Irkenc Hykës (Video)

Pas bashkëpunimit me Faton Isufin në këngën “Shko” e cila u publikua para tre ditëve,  Dani në emisionin #Gjesi në T7 ka thënë se shumë shpejt do të publikojë edhe dy projekte solo, për të cilat është duke punuar.

Dani është shprehur se njërën prej këtyre këngëve ia ka realizuar kantautori Irkenc Hyka, por që ia ka kthyer sepse nuk është ndarë i kënaqur me të.

Ai tha se pret që Irkenci t’ia realizojë një tjetër këngë sepse beson që ai mund të bëjë më shumë.

“E kam incizuar këngën edhe e kam përfundu krejt, po kur e mora dhe e dëgjova nuk më pëlqeu, nuk iu pëlqeu as djemve e as shokëve, asnjërit nuk na ka pëlqeu” tha ndër të tjerash Dani.

Ndryshe, kënga më e re e Danit do të publikohet të shtunën.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com April 15, 2019 12:55 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=441576
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Dani ia kthen këngën Irkenc Hykës (Video) Dani ia kthen këngën Irkenc Hykës (Video)Rating: 4.8