.
Saturday , July 20 2019
Home / SHOWBIZ / Del fotogarfia e parë e djalit të Kemailit

Del fotogarfia e parë e djalit të Kemailit

Del fotogarfia e parë e djalit të Kemailit

Kemaili është bërë baba për herë të parë.

Mediat turke e kanë publikuar foton e parë të foshnjës së dy aktorëve të famshëm turq.

Para tre ditësh, aktorët e njohur turq, Burak Ozçivi dhe Fahriye Evcen u bënë prindër për herë të parë, transmeton lajmi.

Fahriye Evcen solli në jetë djalin të cilin e kanë pagëzuar me emrin Karan dhe atë ditë mediat turke kanë raportuar se Burak e ka shoqëruar bashkëshorten gjatë lindjes dhe u emocionua shumë kur mori djalin në krahë.

Mediat turke tani e kanë publikuar një foto të çiftit me djalin, fotografinë e parë të tyre si familje dhe ua sjellim në vazhdim.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com April 17, 2019 9:23 am ne link https://kosovatoday.com/?p=441812
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Del fotogarfia e parë e djalit të Kemailit Del fotogarfia e parë e djalit të KemailitRating: 4.8