Home / SHOWBIZ / Demi Rose provokon fansat me foto të “nxehta” nga Meksika

Demi Rose provokon fansat me foto të “nxehta” nga Meksika

Demi Rose provokon fansat me foto të “nxehta” nga Meksika

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Demi Rose ka nisur xhirimet për një set të ri fotografik në Meksikë. Dhe modelja pozoi e veshur me bikini portokalli.

23-vjeçarja ekspozoi format e saj bombastike ndërsa në plan të parë vuri të pasmet e saj. Demi dukej tepër e zjarrtë me bikini.

demi-rose

demi-rose1

demi-rose2

<►>

The post Demi Rose provokon fansat me foto të “nxehta” nga Meksika appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com January 14, 2019 3:49 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=404485
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Demi Rose provokon fansat me foto të “nxehta” nga Meksika Demi Rose provokon fansat me foto të “nxehta” nga MeksikaRating: 4.8