Home / SHOWBIZ / Dikush po vjedh para në emër të këngëtarit shqiptar (Foto)

Dikush po vjedh para në emër të këngëtarit shqiptar (Foto)

Dikush po vjedh para në emër të këngëtarit shqiptar (Foto)

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Artisti shqiptar ka ndarë me ndjekësit e tij një ‘alarm’.

Ditën e djeshme këngëtari i njohur Sidrit Bejleri me anë të një postimi në Facebook ka lajmëruar se dikush ka hapur një llogari të rreme në emër të tij dhe kërkon para për bamirësi.

Këngëtari ka shkruajtur në Facebook: ‘URGJENTE! Përshëndetje të dashur miq!Jam sinjalizuar mbrëmë që prej disa ditësh një adresë facebooku me emrin tim po kërkon shuma të konsiderueshme për “bamirësi”.Nuk është adresa ime, sepse unë kam vetëm këtë adresë ku po ju shkruaj! Fondacioni “FIRDEUS” dhe “Shqiptarët për shqiptarët” i kanë numrat e llogarive ku mund të derdhni dhurimet tuaja, të deklaruara dhe gjithashtu nuk kanë përfaqësues ne terren.Ju lutem edhe një herë, mos bini prè e mashtruesve të tillë!Zoti i shpërbleftë bamirësit!”

Kujtojmë që Sidriti është i angazhuar në nismën dhe programin ‘Shqiptarët për shqiptarët’.

Dikush po vjedh para në emër të këngëtarit shqiptar

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com March 5, 2019 10:30 am ne link https://kosovatoday.com/?p=436239
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Dikush po vjedh para në emër të këngëtarit shqiptar (Foto) Dikush po vjedh para në emër të këngëtarit shqiptar (Foto)Rating: 4.8