.
Saturday , July 20 2019
Home / SHOWBIZ / Do të mbeteni pa fjalë, kjo është motra joshëse e Afërdita Dreshajt

Do të mbeteni pa fjalë, kjo është motra joshëse e Afërdita Dreshajt

Do të mbeteni pa fjalë, kjo është motra joshëse e Afërdita Dreshajt

Afërdita Dreshaj, ka një motër që shumë shpesh është pjesë e mediave rozë.

Ajo njihet si motra e bukuroshes dhe këngëtares Afërdita Dreshaj.

Por, Jehona Dreshaj mund të krenohet me asetet e saj të cilat vlerësohen shumë nga fansat e saj në Instagram.

E këtë ajo e ka bërë sonte ku ka postuar një fotografi në rrjetet sociale e ku ekspozon gjoksin e saj gjigant para afër 100 mijë ndjekësve në Instagram.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com April 17, 2019 9:34 am ne link https://kosovatoday.com/?p=441862
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Do të mbeteni pa fjalë, kjo është motra joshëse e Afërdita Dreshajt Do të mbeteni pa fjalë, kjo është motra joshëse e Afërdita DreshajtRating: 4.8