.
Saturday , July 20 2019
Home / SHOWBIZ / Do të tranohet Hamza, Gëzimja puthet me këtë person

Do të tranohet Hamza, Gëzimja puthet me këtë person

Do të tranohet Hamza, Gëzimja puthet me këtë person

Gëzimja e puth këtë person.

Nusja dhe djali i Remzies kohën e fundit kanë qenë çifti më i komentuar në mediat rozë.

Pas organizmit të një dasme madhështore, nuk ka kaluar asnjë lëvizje e tyre pa kaluar në lajm, shkruan “Kosovarja”.

Tani edhe pas martesës vazhdojnë të jenë qendër e vëmendjes.

Kjo shkak i aktivitetit të tyre në rrjete sociale, ku kohë pas kohe po shpërndajnë momente nga dasma e tyre.

Sot, është Gëzimja e cila ka postuar një foto nga kanagjegji i saj teksa shihet duke e puthur një familjare e ngushtë.

Veprim ky sigurisht pas një raporti të mirë që ka me të, por si ia lejoi Hamza një gjë të tillë.?

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com April 17, 2019 9:27 am ne link https://kosovatoday.com/?p=441845
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Do të tranohet Hamza, Gëzimja puthet me këtë person Do të tranohet Hamza, Gëzimja puthet me këtë personRating: 4.8