Home / SHOWBIZ / Dua Lipa shpërthen në lot, ky ishte fjalimi emocionues i saj

Dua Lipa shpërthen në lot, ky ishte fjalimi emocionues i saj

Dua Lipa shpërthen në lot, ky ishte fjalimi emocionues i saj

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa ka mbajtur një fjalim emocionues pasi korri edhe një sukses në arenën ndërkombëtare.

Dua Lipa ishte mbrëmë princesha dhe ylli që nderoi gjithë popullin shqiptar.

Artistja e talentuar 23 vjeçari bëri historinë, duke qenë shqiptarja e parë që rrëmbeu dy çmime në akademina më të madhe të industrisë së muzikës në botë, Grammy Aëards, shkruan Indeksonline.

E emocinuar dhe me lotë në sy, ylli kosovar kur doli për të marrë çmimin, mbajti edhe një fjalim para gjithë atyre të famshmëve.

Ndër ë tjera ajo tha se nuk ka rëndësi se nga vjen, por s’duhet ndaluar askënd të hy në rrugën e ëndrrave tuaja, sepse dëshmia më e mirë e gjithë kësaj është vet ajo.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 11, 2019 11:00 am ne link https://kosovatoday.com/?p=422610
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Dua Lipa shpërthen në lot, ky ishte fjalimi emocionues i saj Dua Lipa shpërthen në lot, ky ishte fjalimi emocionues i sajRating: 4.8