Home / SHOWBIZ / Duket në top-formë, por ja sa vite ka mbushur sot Irma

Duket në top-formë, por ja sa vite ka mbushur sot Irma

Duket në top-formë, por ja sa vite ka mbushur sot Irma

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Ajo është njëra nga këngëtarët më të dashura për publikun.

Irma Libohova sot feston ditëlindjen.

Data 14 prill është shumë e veçantë, kjo ngase këngëtarja sot feston ditëlindjen, shkruan lajmi.net.

Me këtë datë, Irma mbushi plot 60 vjet jetë, me një karrierë shumë të suksesshme në muzikë.

Për ditëlindjen e këngëtares nuk munguan urimet nga fansat, miqtë dhe kolegët, të cilët i uruan asaj më të mirat.

Për ndryshe, “Peng” titullohet projekti i fundit nga Irma, këngë kjo që u prit mirë në publik.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com April 15, 2019 12:32 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=441425
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Duket në top-formë, por ja sa vite ka mbushur sot Irma Duket në top-formë, por ja sa vite ka mbushur sot IrmaRating: 4.8