Home / SHOWBIZ / ‘E pranoj si dhëndër’, Sabiani bën deklaratën e fortë për Seldin e Keisin
‘E pranoj si dhëndër’, Sabiani bën deklaratën e fortë për Seldin e Keisin

‘E pranoj si dhëndër’, Sabiani bën deklaratën e fortë për Seldin e Keisin

‘E pranoj si dhëndër’, Sabiani bën deklaratën e fortë për Seldin e Keisin

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Që pasi Keisi Medini dhe Seldi publikuan këngën “S’ka dashni”, në media është aluduar se dyshja janë në një lidhje dashurie duke qenë se janë parë shpesh herë nën shoqërinë e njëri-tjetrit.
Mirëpo, që të dy i kanë mohuar këto lajme dhe kanë treguar se janë thjesht miq shumë të mirë. Së fundmi këngëtari i njohur Sabian, ka dhënë një intervistë për ‘Panorama Plus’, ku ka zbuluar të vërtetën e lidhjes mes Seldit dhe Keisit. “Sa për komentet se Keisi dhe Seldi janë çift është aludim ordiner mediatik, nga ato të tipit që ta bëjnë dajën hallë dhe hallën dajë. S’ka asgjë midis tyre. Seldi ka qenë mik i hershëm i familjes sime, kështu që është dhe si vëllai i madh për Keisin. Por të them të drejtën, edhe po ta kisha dhëndër Seldin s’do isha në dilemë, do e kisha pranuar pa kompleks.”, ka thënë ai duke qeshur.

‘E pranoj si dhëndër’, Sabiani bën deklaratën e fortë për Seldin e Keisin

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 11, 2019 10:40 am ne link https://kosovatoday.com/?p=422592
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . ‘E pranoj si dhëndër’, Sabiani bën deklaratën e fortë për Seldin e Keisin ‘E pranoj si dhëndër’, Sabiani bën deklaratën e fortë për Seldin e KeisinRating: 4.8