.
Saturday , July 20 2019
Home / SHOWBIZ / E veshur me fustan ngjyrë rozë, Luana “ndezë” rrjetet sociale me postimin e fundit

E veshur me fustan ngjyrë rozë, Luana “ndezë” rrjetet sociale me postimin e fundit

E veshur me fustan ngjyrë rozë, Luana “ndezë” rrjetet sociale me postimin e fundit

Luana Vjollca vazhdon të jetë pjesë e mediave rozë.

Modelja dhe këngëtarja shqiptare, ka hedhur një fotografi në llogarinë e saj personale, Instagram gjersa shfaqet në një fustan dypjesësh, shkruan lajmi.net.

Luana ka zgjedhur ngjyrën vjollcë, e nuk ka dyshim se duket mjaft joshëse në fustanin e prerë anash.

Ndërkohë që nuk kanë munguar as pëlqimet dhe komentet e ndryshme nga fansat e shumtë në Instagram.

Ajo gjithashtu është duke e shijuar edhe suksesin e këngës së fundit “Boll u bo tu vujt”, ku ka marrë mbi 3 milionë shikime në platformën, YouTube.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com April 17, 2019 9:33 am ne link https://kosovatoday.com/?p=441851
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . E veshur me fustan ngjyrë rozë, Luana “ndezë” rrjetet sociale me postimin e fundit E veshur me fustan ngjyrë rozë, Luana “ndezë” rrjetet sociale me postimin e funditRating: 4.8