Home / SHOWBIZ / Edona vishet si zonjë e vërtetë e del me mëngjes, kaq bukur po duket

Edona vishet si zonjë e vërtetë e del me mëngjes, kaq bukur po duket

Edona vishet si zonjë e vërtetë e del me mëngjes, kaq bukur po duket

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Edona tani është më pak e pranishme në skenë, mirëpo është shumë aktive në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar disa foto në të cilat shihet e veshur si zonjë e vërtetë.

Edonën gjithmonë jemi mësuar ta shohim të veshur me shumë stil./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 14, 2019 11:20 am ne link https://kosovatoday.com/?p=424772
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Edona vishet si zonjë e vërtetë e del me mëngjes, kaq bukur po duket Edona vishet si zonjë e vërtetë e del me mëngjes, kaq bukur po duketRating: 4.8