Home / SHOWBIZ / Egzona nuk po i ndahet djalit të vetëm, ja sa bukur e ka veshur sot

Egzona nuk po i ndahet djalit të vetëm, ja sa bukur e ka veshur sot

Egzona nuk po i ndahet djalit të vetëm, ja sa bukur e ka veshur sot

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Është një ndër personazhet më të përfolura në media e në publik.

Egzona Muqiqi u bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit, përcjell ORAinfo.

Ata tani janë prindër të tre fëmijëve, dy vajzave dhe një djali.

Egzona nuk heziton të na tregojë sa nënë e përkushtuar është ajo.

Dhe sot, ajo ka postuar një foto të djalit të saj, e ajo që merr vëmendjen është veshja që ka zgjedhur Egzona për të./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com March 3, 2019 5:40 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=435715
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Egzona nuk po i ndahet djalit të vetëm, ja sa bukur e ka veshur sot Egzona nuk po i ndahet djalit të vetëm, ja sa bukur e ka veshur sotRating: 4.8