Home / SHOWBIZ / Egzona vishet me komplete për të shkuar në dyqan, tregon trupin si ‘peshk’ pas lindjes

Egzona vishet me komplete për të shkuar në dyqan, tregon trupin si ‘peshk’ pas lindjes

Egzona vishet me komplete për të shkuar në dyqan, tregon trupin si ‘peshk’ pas lindjes

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Egzona Muqiqi është një ndër nuset më të përfolura në media dhe në publikun shqiptar.

Ajo u bë e njohur për publikun që nga lidhja e saj me këngëtarin e njohur Albatrit Muqiqin, shkruan ORAinfo.

Egzona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto nga vendi i punës, ku duket e veshur shumë bukur dhe ka rikthyer linjat perfekte pas lindjes së binjakëve./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com January 31, 2019 2:13 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=415570
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Egzona vishet me komplete për të shkuar në dyqan, tregon trupin si ‘peshk’ pas lindjes Egzona vishet me komplete për të shkuar në dyqan, tregon trupin si ‘peshk’ pas lindjesRating: 4.8