Home / SHOWBIZ / Egzonës nuk i ndahen dhuratat edhe kaq javë pas lindjes, ja çka mori sot

Egzonës nuk i ndahen dhuratat edhe kaq javë pas lindjes, ja çka mori sot

Egzonës nuk i ndahen dhuratat edhe kaq javë pas lindjes, ja çka mori sot

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Egzona Muqiqi është tani një ndër personazhet më të përfolura të publikut shqiptar.

U bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit, e tani Egzona famën e madhe po e arrin vetë me paraqitjet e saj, përcjell ORAinfo.

Ajo para pak javësh u bë nënë për herë të dytë dhe lindi binjakë, një vajzë dhe një djalë.

E sot, kaq ditë pas lindjes ajo mori një dhuratë, e të cilën nuk hezitoi ta postojë në Instastory./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 13, 2019 8:30 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=424365
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Egzonës nuk i ndahen dhuratat edhe kaq javë pas lindjes, ja çka mori sot Egzonës nuk i ndahen dhuratat edhe kaq javë pas lindjes, ja çka mori sotRating: 4.8