.
Tuesday , July 16 2019
Home / SHOWBIZ / Elvana sapo doli nga ‘duart’ e Sellmës, e ka bërë tamam si ‘kukull’

Elvana sapo doli nga ‘duart’ e Sellmës, e ka bërë tamam si ‘kukull’

Elvana sapo doli nga ‘duart’ e Sellmës, e ka bërë tamam si ‘kukull’

Elvana Gjata është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Këngët e saj vazhdojnë të dëgjohen e të jenë ndër të preferuarat, shkruan ORAinfo.

Ajo është tashmë aktive edhe në rrjetet sociale, e mbrëmë lansoi projektin e ri në bashkëpunim me Capital T, i cili po rezulton shumë i suksesshëm.

Elvana shihet se sot është rregulluar nga Sellma dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com July 11, 2019 3:50 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=454954
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Elvana sapo doli nga ‘duart’ e Sellmës, e ka bërë tamam si ‘kukull’ Elvana sapo doli nga ‘duart’ e Sellmës, e ka bërë tamam si ‘kukull’Rating: 4.8