Home / SHOWBIZ / Engji veshi fustanin më të bukur në festën e nipit, e Learta zbulon këtë detaj interesant

Engji veshi fustanin më të bukur në festën e nipit, e Learta zbulon këtë detaj interesant

Engji veshi fustanin më të bukur në festën e nipit, e Learta zbulon këtë detaj interesant

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Është tani një ndër këngëtaret më të njohur të muzikës popullore.

Engjëllusha Salihu u bë fillimisht e njohur si vajza e këngëtares shumë të njohur, Shyhrete Behlulit, dhe tani famën e madhe po e arrin vetë si këngëtare shumë e suksesshme, përcjell ORAinfo.

Para pak ditësh në shtëpinë e Shyhretes kishte festë të madhe për lindjen e nipit.

E veshja e Engjit ishte ajo që mori gjithë vëmendjen, e sot, Learta ka treguar se ai fustan është një prej koleksioneve më të veçanta të dyqanit të saj./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com March 2, 2019 1:41 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=435064
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Engji veshi fustanin më të bukur në festën e nipit, e Learta zbulon këtë detaj interesant Engji veshi fustanin më të bukur në festën e nipit, e Learta zbulon këtë detaj interesantRating: 4.8