Home / SHOWBIZ / Eni dhe Genci pasi konfirmojnë lidhjen, arratisen në një vend ‘magjik’ (Foto)

Eni dhe Genci pasi konfirmojnë lidhjen, arratisen në një vend ‘magjik’ (Foto)

Eni dhe Genci pasi konfirmojnë lidhjen, arratisen në një vend ‘magjik’ (Foto)

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Vetëm pak javë më parë çifti i shumëpërfolur i showbizit pranoi romancën e tyre.

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj pranuan publikisht se janë në një lidhje dashurie prej disa kohësh.

Tashmë që i kanë dalë fansave publikisht, ata kanë nisur një udhëtim romantik dhe eksplorues.

Çifti ka zgjedhur Tailandën. Ata kanë ndarë disa foto të veçanta nga gjërat e reja që po shijojnë në këtë udhëtim. /Gazeta Express/


Eni dhe Genci pasi konfirmojnë lidhjen, arratisen në një vend 'magjik'

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com January 14, 2019 2:12 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=404418
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Eni dhe Genci pasi konfirmojnë lidhjen, arratisen në një vend ‘magjik’ (Foto) Eni dhe Genci pasi konfirmojnë lidhjen, arratisen në një vend ‘magjik’ (Foto)Rating: 4.8