Home / SHOWBIZ / Ermali e Ariana në Vjenë, por bëjnë këtë veprim të ‘çuditshëm’

Ermali e Ariana në Vjenë, por bëjnë këtë veprim të ‘çuditshëm’

Ermali e Ariana në Vjenë, por bëjnë këtë veprim të ‘çuditshëm’

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Këngëtari I njohur Ermal Fejzullahu dhe gruaja e tij Ariana janë një ndër çiftet më të përfolura të estradës shqiptare.

Ata janë martuar para disa vitesh, dhe nga kjo martesë kanë tre fëmijë, përcjell ORAinfo.

Ariana dhe Ermali duket se tani kanë shkuar në Vjenë për të pushuar dhe nga fotot që I postojnë duket se po e shijojnë shumë.

Mirëpo, Ariana sot ka publikuar një foto interesante, ku shihen se ata të dy, rrugëve të Vjenes kanë hipur mbi një qerre./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com January 13, 2019 3:40 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=403756
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Ermali e Ariana në Vjenë, por bëjnë këtë veprim të ‘çuditshëm’ Ermali e Ariana në Vjenë, por bëjnë këtë veprim të ‘çuditshëm’Rating: 4.8