Home / SHOWBIZ / Fatmir Limaj del me vajzat e tij, po shkëlqejnë të gjitha të veshura në të bardha

Fatmir Limaj del me vajzat e tij, po shkëlqejnë të gjitha të veshura në të bardha

Fatmir Limaj del me vajzat e tij, po shkëlqejnë të gjitha të veshura në të bardha

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Lala Limaj është vajza e politikanit të njohur kosovar, Fatmir Limajt.

Pas dasmës Lala bëri pushimet, nga ku publikoi pamje të shumta, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të mbetët shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet me babain dhe motrat e saj.

Të gjithë po duken tejet bukur me këtë pamje./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 4, 2019 9:50 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=418304
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Fatmir Limaj del me vajzat e tij, po shkëlqejnë të gjitha të veshura në të bardha Fatmir Limaj del me vajzat e tij, po shkëlqejnë të gjitha të veshura në të bardhaRating: 4.8