Home / SHOWBIZ / Fazilet e dashuruar kokë e këmbë me burrin e saj, publikon foton më të bukur me të

Fazilet e dashuruar kokë e këmbë me burrin e saj, publikon foton më të bukur me të

Fazilet e dashuruar kokë e këmbë me burrin e saj, publikon foton më të bukur me të

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nazan Kesal është aktorja shumë e njohur turke e që me rolet e saj u bë e pëlqyer jo vetëm në Turqi por edhe më gjerë.

Në publikun shqiptar ajo u bë shumë e njohur me rolin e saj të ‘Faziletës’ në serialin shumë të njohur turk ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’, përcjell ORAinfo.

Ajo është një ndër personazhet më të përfolura të kinematografisë turke.

‘Fazilet’ tani është e martuar dhe në fotot që i shohim duket se ajo është e dashuruar kokë e këmbë në burrin e saj./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 21, 2019 4:30 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=429612
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Fazilet e dashuruar kokë e këmbë me burrin e saj, publikon foton më të bukur me të Fazilet e dashuruar kokë e këmbë me burrin e saj, publikon foton më të bukur me tëRating: 4.8