Home / SHOWBIZ / Feridja dhe Kaderi shkojnë në pushime bashkë, po largohen nga seriali ?

Feridja dhe Kaderi shkojnë në pushime bashkë, po largohen nga seriali ?

Feridja dhe Kaderi shkojnë në pushime bashkë, po largohen nga seriali ?

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Seriali Më Fal ka bërë bujë të madhe tek ne.

Aktoret e serialit turk “Beni Affet” (Më Fal), Feridja dhe Kaderi duket se pushimet e tyre po i shijojnë deri në maksimum.

Edhe pse seriali në këto ditë është duke pauzuar, aktoret Feridja dhe Kaderi nuk kanë të ndalur. Së fundmi i shohim ato teksa kënaqen me partnerët e tyre në pushime.

Vende të bukura duket se kanë vizituar. Ndoshta ato po mbushen energji pozitive që kur t’i kthehen xhirimeve të serialit “Beni Affet”, të japin maksimumin e tyre në rolet që kanë.

Dhe, ja shihni tek kënaqen ato.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 15, 2019 10:51 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=425928
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Feridja dhe Kaderi shkojnë në pushime bashkë, po largohen nga seriali ? Feridja dhe Kaderi shkojnë në pushime bashkë, po largohen nga seriali ?Rating: 4.8