.
Saturday , July 20 2019
Home / SHOWBIZ / Fjolla me fëmijët shkon tek familja, kështu i priti vëllau i saj

Fjolla me fëmijët shkon tek familja, kështu i priti vëllau i saj

Fjolla me fëmijët shkon tek familja, kështu i priti vëllau i saj

Lidhja me këngëtarin e njohur Kosovar, Alban Mehmetin e bëri të njohur, Fjolla Svircën.

Tani ajo dhe këngëtari janë të martuar dhe kanë dy fëmijë, shkruan ORAinfo.

Fjolla është tani shumë e përfolur në publik, e këtë e ka arritur përmes paraqitjeve të saj.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se ka shkuar tek familja e saj.

Ajo publikoi një foto të vëllaut dhe djalit të saj, të cilët duket shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com April 17, 2019 9:19 am ne link https://kosovatoday.com/?p=441779
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Fjolla me fëmijët shkon tek familja, kështu i priti vëllau i saj Fjolla me fëmijët shkon tek familja, kështu i priti vëllau i sajRating: 4.8