Home / SHOWBIZ / Fjolla Morina nuk ndalet së provokuari: Më mirë është me burrat e shoqeve
Fjolla Morina nuk ndalet së provokuari: Më mirë është me burrat e shoqeve

Fjolla Morina nuk ndalet së provokuari: Më mirë është me burrat e shoqeve

Fjolla Morina nuk ndalet së provokuari: Më mirë është me burrat e shoqeve

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Këngëtarja, Fjolla Morina ka thënë se më mirë rri me burrat e shoqeve se sa me ato.

Këtë gjë Fjolla e ka thënë gjatë një interviste në emisionin “Thumb”. Gjithashtu këngëtarja ka folur edhe Moreana Tarakun dhe të atë çka ndodhi me djalin iranian me të cilin, Morena dilte.

Këngëtarja është shprehur kështu:

“Unë me Morenën jemi shoqe të ngushta dhe ai tipi ishte i sëmurë mendor. S’jam tip që i kqyr burrin asnjërës, s’jam ajo natyrë. Unë më shumë rri me burrat e shoqeve të mia se me ato. Më njofin se kush jam dhe prandaj më lënë të rri me ta pa asnjë problem”.

Fjolla Morina nuk ndalet së provokuari: Më mirë është me burrat e shoqeve

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com January 14, 2019 10:53 am ne link https://kosovatoday.com/?p=404259
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Fjolla Morina nuk ndalet së provokuari: Më mirë është me burrat e shoqeve Fjolla Morina nuk ndalet së provokuari: Më mirë është me burrat e shoqeveRating: 4.8