Home / SHOWBIZ / FOTO/ Dua Lipa çmend fansat me trupin e saj

FOTO/ Dua Lipa çmend fansat me trupin e saj

FOTO/ Dua Lipa çmend fansat me trupin e saj

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa ka shkëlqyer në Londër gjatë një festivali. Ajo ka tërhequr vëmendjen e mediave dhe publikut me veshjen e saj në formë kafazi dhe ka treguar trupin dhe format e saj.

Mësohet se veshja ishte Armani dhe e prerë me lazer. Dua kishte me vete edhe të dashurin e saj Isaac Carewun.

376991_1549522442-1111609

376993_1549522443-7399201

376990_1549522442-6304746

376992_1549522442-742995

<►>

The post FOTO/ Dua Lipa çmend fansat me trupin e saj appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 7, 2019 10:30 am ne link https://kosovatoday.com/?p=420014
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . FOTO/ Dua Lipa çmend fansat me trupin e saj FOTO/ Dua Lipa çmend fansat me trupin e sajRating: 4.8