.
Saturday , July 20 2019
Home / SHOWBIZ / Gjiko e puth Elitën live në emision, ky është reagimi befasues i saj

Gjiko e puth Elitën live në emision, ky është reagimi befasues i saj

Gjiko e puth Elitën live në emision, ky është reagimi befasues i saj

Këngëtari i mirënjohur, Gjiko dhe gruaja e tij Elita po i shijojnë ditët më të lumtura si prindër të rinj.

Elita para pak më shumë se një muaji lindi një djalë e që e pagëzuan me emrin, Zëri, shkruan ORAinfo.

Që të dy janë shumë aktive në rrjete sociale e sidomos së fundi kur nuk mungojnë me postime me djalin.

Ndërsa mbrëmë ata kanë qenë të ftuar në një emision në Shqipëri, ku të dy u duken shumë bukur.

E momenti më i bukur ishte kur Gjiko puthi Elitën live në emision.

E këtë padyshim se Elita e ka publikuar edhe në Instagramin e saj./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com April 17, 2019 9:19 am ne link https://kosovatoday.com/?p=441772
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Gjiko e puth Elitën live në emision, ky është reagimi befasues i saj Gjiko e puth Elitën live në emision, ky është reagimi befasues i sajRating: 4.8