Home / SHOWBIZ / Gresa e Shyhretes i ka shkurtuar flokët, nuk do ta njihni me këtë pamje

Gresa e Shyhretes i ka shkurtuar flokët, nuk do ta njihni me këtë pamje

Gresa e Shyhretes i ka shkurtuar flokët, nuk do ta njihni me këtë pamje

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Gresa Salihu është vajza e këngëtares së njohur, Shyhrete Behluli.

Ajo është një femër mjaftë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

Gresa është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet me flokët e shkurtuara.

Edhe e tillë Gresa po duket shumë bukur./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 19, 2019 2:10 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=428200
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Gresa e Shyhretes i ka shkurtuar flokët, nuk do ta njihni me këtë pamje Gresa e Shyhretes i ka shkurtuar flokët, nuk do ta njihni me këtë pamjeRating: 4.8