.
Friday , July 19 2019
Home / SHOWBIZ / Grimeri shqiptar i Kim Kardashian, habit me komentin ndaj këngëtares shqiptare (Foto)

Grimeri shqiptar i Kim Kardashian, habit me komentin ndaj këngëtares shqiptare (Foto)

Grimeri shqiptar i Kim Kardashian, habit me komentin ndaj këngëtares shqiptare (Foto)

Bebe Rexha është një prej këngëtareve më të dashura dhe më të suksesshme në gjithë botën. Së fundmi këngëtarja me origjinë shqiptare është bërë imazhi i firmës së njohur “Lays”.

Ka qenë vetë këngëtarja ajo që ka publikuar reklamën e kësaj kompanie në profilin e saj në Instagram. Në këtë reklamë këngëtarja shfaqet duke ngrënë patatina “Lays”.

Por pas postimit të kësaj reklame në qendër të vëmendjes nuk është vënë Bebe, por grimieri me origjinë shqiptare, Mario Dedivanoviç. Mario është vënë në qendër të vëmendjes, për shkak të një komenti që ka bërë.

Komenti i tij ishte: “Të bëftë mirë në b*thë.” Mesa duket Mario ka bërë shaka me miken e tij, pasi i ka nisur edhe një emoji me puthje, por duhet thënë se ky koment ka shkaktuar goxha habi.

Grimeri shqiptar i Kim Kardashian, habit me komentin ndaj këngëtares shqiptare

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com March 6, 2019 9:25 am ne link https://kosovatoday.com/?p=436369
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Grimeri shqiptar i Kim Kardashian, habit me komentin ndaj këngëtares shqiptare (Foto) Grimeri shqiptar i Kim Kardashian, habit me komentin ndaj këngëtares shqiptare (Foto)Rating: 4.8