Home / SHOWBIZ / Gruaja e Arianit nuk po mund ta përballojë dhimbjen, prekëse çka shkruan për të

Gruaja e Arianit nuk po mund ta përballojë dhimbjen, prekëse çka shkruan për të

Gruaja e Arianit nuk po mund ta përballojë dhimbjen, prekëse çka shkruan për të

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Para pak javësh si pasojë e rënies së një orteku në Brezovicë, ndërroi jëtë zëvendësministri i Diasporës, Arian Daci.

Ai ishte edhe djali i vetëm i akademikut dhe ish-kryparlamentarit, Nexhat Dacit, përcjell ORAinfo.

Ariani la pas vetes gruan dhe dy fëmijët.

E sot, gruaja e tij ka postuar një foto të tij e të cilës ia ka shtuar edhe një shkrim shumë prekës për burrin e ndjerë./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 13, 2019 8:00 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=424353
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Gruaja e Arianit nuk po mund ta përballojë dhimbjen, prekëse çka shkruan për të Gruaja e Arianit nuk po mund ta përballojë dhimbjen, prekëse çka shkruan për tëRating: 4.8