.
Friday , July 19 2019
Home / SHOWBIZ / Gruaja e ‘Kemalit’ është shëndoshur shumë pas lindjes, mezi po njihet tani

Gruaja e ‘Kemalit’ është shëndoshur shumë pas lindjes, mezi po njihet tani

Gruaja e ‘Kemalit’ është shëndoshur shumë pas lindjes, mezi po njihet tani

Burak Ozcivit dhe gruaja e tij, Fahriye Evcen, para pak javëve u bënë prindër për herë të parë.

Pas lindjes së djalit të tyre, që të dy i ndalën të gjitha postimet në rrjete sociale për t’iu përkushtuar gëzimit të tyre të parë, përcjell ORAinfo.

E tani, kur djali i tyre është bërë disa javësh ata janë kthyer përsëri.

Sot, Fahriye ka publikuar një foto ku shihet se pasi u bë nënë ka ndryshuar shumë dhe duket se ka shtuar shumë kilogramë./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com May 17, 2019 8:13 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=447182
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Gruaja e ‘Kemalit’ është shëndoshur shumë pas lindjes, mezi po njihet tani Gruaja e ‘Kemalit’ është shëndoshur shumë pas lindjes, mezi po njihet taniRating: 4.8